PRZYJACIELE FUNDACJI

W takiej działalności jak nasza, najcudowniejsze jest to, że spotykamy na naszej drodze ludzi nieprzeciętnych, wrażliwych, gotowych do wyrzeczeń dla dobra potrzebujących dzieci. To poczucie, że nie jesteśmy same, dodaje sił, mobilizuje. Dziękujemy, że jesteście z nami!

vitall-marketing-logo

Od założenia Fundacji firma Vitall jest lojalnym i niezastąpionym Przyjacielem, zaangażowanym w wiele naszych działań. Niejednokrotnie możemy liczyć na Vitall, za co bardzo dziękujemy!

3

Restauracja Garaż w Kinepolis jest długoletnim patronem Fundacji, który zawsze dba o brzuchy naszych podopiecznych, gdy Ci są w Poznaniu. Są czuli na potrzeby młodych ludzi i wspierają działania statutowe oraz współpracują podczas akcji charytatywnych. W swoje działania wkładają całe serce. Nad wszystkim czuwa i szczególną troską darzy wszelkie akcje właścicielka restauracji Pani Joanna, którą już znacie jako jedną z założycielek Fundacji.

brcmodus (1)

Biuro Rachunkowo-Consultingowe Modus Operandi od początku istnienia Fundacji prowadzi całą księgowość pro bono. Dziękujemy za to ogromne wsparcie. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb.

kbk

Dziękujemy Kancelarii Bajon Kaźmierczak za nieocenioną pomoc prawną przy zakładaniu Fundacji oraz w jej codziennym funkcjonowaniu! Nasi podopieczni również mogą liczyć na wsparcie Kancelarii za co jesteśmy dozgonnie wdzięczni.

cityzen

To klub ludzi wrażliwych, którzy swój czas, energię i radość z uprawiania sportu chętnie dzielą innymi. Z inicjatywy Karoliny i z pomocą instruktorów klub wspiera nasze Dni Przyjemności, prowadzi zajęcia sportowe dla dzieciaków i jest naszym największym wsparciem podczas organizowanych przez nas maratonów charytatywnych.

castorama

Pierwszym wsparciem Castoramy było wyremontowanie aneksów kuchennych naszych podopiecznych, ale firma wyciąga swoją pomocną dłoń niezależnie od tego, czy chodzi o remont, ciekawe zajęcia dla nich, czy ofertę ich zatrudnienia. Dziękujemy pracownikom firmy za ich wrażliwość, pomoc i zaangażowanie. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb!

saint-gobain-fundation

Fundacja Saint – Gobain Initiatives – Partner projektu „Oswoic dorosłość” i nasz Przyjaciel, bez którego projekt nigdy by nie zaistniał! Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie!

Imprimer

Firma Weber to producent systemów ociepleń, tynków, farb, zapraw i wielu innych zaawansowanych materiałów techniczno-budowlanych. Dziękujemy jej serdecznie za materiały, bez których nie moglibyśmy stworzyć tak funkcjonalnych, ciepłych i po prostu pięknych wnętrz dla podopiecznych Fundacji w Strzałkowie oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa”.

tadmar_logo

Dziękujemy firmie Tadmar, za wyposażenie łazienek w mieszkaniach przeznaczonych dla naszych usamodzielniających się wychowanków domu dziecka w Strzałkowie w ceramikę sanitarną i armaturę. Kto by nie chciał mieć takiej łazienki!

rigips-logo

Podziękowania dla firmy Rigips – producenta płyt gipsowo-kartonowych i systemów suchej zabudowy wnętrz, za materiały, bez których nie moglibyśmy stworzyć ciepłych i funkcjonalnych wnętrz dla podopiecznych Fundacji w Strzałkowie oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa”.

GLASSOLUTIONS3_263

Jesteśmy wdzięczni firmie Glassolutions – liderowi na rynku szkła budowlanego oraz jego klientowi – firmie Variant, produkującej okna i drzwi PCV, dzięki którym mamy okna do mieszkań w Strzałkowie, a pełnoletni wychowankowie domu dziecka świetne widoki na start!

isover_logo

Podziękowania dla firmy Isover – wytwórcy materiałów izolacyjnych, które podarowali nam, celem stworzenia praktycznych i pełnych ciepła wnętrz dla podopiecznych Fundacji w Strzałkowie oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa”.

amica

Firma AMICA wyposażyła mieszkania naszych wychowanków w sprzęt AGD: sprzęty kuchenne, odkurzacze, pralki i inne. Ofiarowane urządzenia sprawią, że młodym ludziom, na trudnym starcie w dorosłość, będzie się łatwiej i przyjemniej mieszkało!

vw_polska

Dziękujemy Volkswagen Group Polska za przekazanie „Szansie” w Kosewie, a także Ośrodkowi Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie mebli, dzięki którym naszym dzieciakom żyje się piękniej i wygodniej. Jej pracownicy uporządkowali także teren wokół placówki, posadzili wiele pięknych roślin, postawili wiatę grillową oraz kojec dla psów. Wszystko po to, by dzieciom żyło się przyjemniej!

Logo_Sii_przezroczyste

Firma Sii to nie tylko Przyjaciel Fundacji, ale i nasz Partner w projekcie „Oswoić dorosłość”, który wsparł nas hojną darowizną pieniężną. Te środki wykorzystaliśmy przede wszystkim na wyposażenie mieszkań i mentoring dla młodych ludzi startujących w dorosłość.

variant-2020-12-23-19-57-59

Firma Variant z Suchego Lasu nie tylko wykonuje okna rozmaitych konstrukcji w dowolnym kształcie i kolorze, ale też dokłada cegiełkę do tego, aby nasi podopieczni mieli lepsze widoki na przyszłość!

logo-pepco

PEPCO to kolejny współzałożyciel akcji charytatywnej PEPCO & NIVEA & REHAU on the road. Pracownicy firmy przemierzali kilometry, aby zrealizować cel i pomóc nam w zbudowaniu zewnętrznej siłowni dla naszych podopiecznych, za co serdecznie dziękujemy. Ponadto otrzymujemy od firmy przepiękne zabawki czy ubranka, które z przyjemnością przekazujemy naszym podopiecznym.

bdf_logo

Beiersdorf to międzynarodowy koncern produkujący m.in. kosmetyki marki NIVEA oraz ostatni współzałożyciel akcji charytatywnej PEPCO & NIVEA & REHAU on the road. Dziękujemy ludziom tworzącym tę organizację za każdy zdobyty kilometr dla naszych podopiecznych.

rehau

Rehau Polska to współzałożyciel sportowej akcji charytatywnej PEPCO & NIVEA & REHAU on the road powstałej na rzecz stworzenia siłowni zewnętrznej dla podopiecznych jednej z naszych placówek. Dziękujemy pracownikom tej firmy za zdobyte w tak szczytnym celu kilometry.

glos-wlkp

Głos Wielkopolski to nasz niezawodny przyjaciel od wielu, wielu lat. Dzięki niemu niejednokrotnie udało nam się wysłać naszych podopiecznych na wymarzone wakacje lub ferie zimowe. Wszystko za sprawą niesamowitej akcji pt. „Pociąg do marzeń”, do której włączało się wiele lokalnych firm. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

logo-hurt

BAWA – pierwsza firma, która wsparła produktowo nasz projekt „Oswoić dorosłość”, co pozwala nam z nadzieją patrzeć w przyszłość.

enea

Fundacja Enea została naszym partnerem podczas V Maratonu Charytatywnego Indoor Cycling organizowanego przez naszą Fundacją. Ponadto w ramach programu „Dobra energia na święta. Oswoić dorosłość” podarowała vouchery na kursy i warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe usamodzielniających się wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych. Pięknie dziękujemy za tę cenną pomoc i wielkie serce!

FT_logo_pos_0119 (1)

Firma Franklin Templeton podarowała Fundacji laptopy i telewizory. W okresie lockdownu wsparcie w postaci laptopów umożliwiło podopiecznym Fundacji w pełni korzystać z zajęć szkolnych on-line. Dziękujemy.

pho3nix

Dziękujemy Fundacji Pho3nix za wyposażenie drużyny kolarskiej z Chrzypska Wielkiego. To przepiękny i cenny prezent!

szkola_chopina_skorzewo

Szkoła podstawowa im. Fryderyka Chopina w Skórzewie niejednokrotnie dzieli się z naszymi podopiecznymi słodyczami, przyborami szkolnymi, kosmetykami, ale nade wszystko: dobra energią. Dziękujemy!

debinka

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i gimnazjum Dębinka – to grono młodych, i starszych, przyjaciół naszych Kosów, gotowych, by nieść im pomoc, za co serdecznie dziękujemy. im pomoc.

stacja-grawitacja

Stacja Grawitacja Poznań niejednokrotnie zapewniła naszym podopiecznym przepyszne przekąski wywołując uśmiechy na ich twarzach. Dziękujemy serdecznie za te smakołyki i liczymy na to, że wkrótce spotkamy się na trampolinach!

fordata

W dzisiejszych czasach wsparcie informatyczne jest nieocenione! A co dopiero, jeśli jeszcze świadczone charytatywnie! Przyjaciel na wagę złota!

pf-leo

Dzięki środkom przekazanym przez LEO Fashion dzieciaki z Kosewa pojechały na wakacje! Młodzi Wspaniali z poznańskich klubów Leo chętnie wspierają nasze dzieci. Dziękujemy!

itelligence

W akcję „Witaj szkoło” włączyła się firma itelligence Sp. z o.o. Składamy serdeczne podziękowania dla Zarządu i Pracowników firmy za piękne, kolorowe zeszyty, flamastry, pisaki i inne przybory szkolne, które sprawiły naszym Kosom ogromną przyjemność! Również dzięki tej firmie dzieci z placówki w Lipnicy otrzymały wymarzone prezenty gwiazdkowe, a inne placówki dużą ilość tak potrzebnej chemii gospodarczej i kosmetyków.

funclub

Dziękujemy B.P. Funclub za umożliwienie zorganizowania dla dzieci z Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie oraz z Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie niezapomnianej wycieczki do Warszawy. Podróż autokarem na co dzień wożącym piłkarzy Lecha był dla naszych dzieci absolutną atrakcją!

jezdze_na_rowerze_logo_JPG

Kasia tworząca markę Jeżdżę na rowerze została naszym przyjacielem po zorganizowaniu kampanii i wyprawy rowerowej na rzecz rodziny z Rodzinnego Domu Dziecka w Polkowicach. To dzięki tej wspaniałej akcji udało się wyposażyć członków rodzinny w rowery i niezbędne akcesoria. Dziękujemy za tę niezwykłą inicjatywę i ogromne serce!

si

Firma Solid Investment zapewniła nam profesjonalną oprawę podczas jednego z Charytatywnych Maratonów Indoor Cycling. Ponadto podarowała wymarzone prezenty dzieciom z Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży z Interwencją Kryzysową w Lądku, za co serdecznie dziękujemy!

park-dzieje

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 z Parkiem Dzieje było dla naszych podopiecznych niesamowitą przygodą. Podróż po dziejach Polski, niezwykłe opowieści, spotkanie z sokolnikiem i biesiadowanie przy ognisku zapewniły wszystkim niezapomniane wrażenia. Dziękujemy za ten wspólny, wspaniały czas.

bridgestone

Na nasz apel o zbiórkę świątecznych słodyczy oraz kosmetyków odpowiedzieli pracownicy firmy Bridgestone, którzy za pośrednictwem pani Marzeny przekazali nam piękne prezenty dla dzieci. Dziękujemy!

lena-lighting

Ogromne podziękowania dla firmy Lena Lighting S.A. za wspieranie naszych wysiłków zmierzających do zapewnienia naszym dzieciom jak najlepszych warunków życia. Lampy dezynfekcyjne UV-C STERILON to wartościowy dar, szczególnie w okresie pandemii koronawirusa.

bzwbk-aviva

Zarząd i Pracownicy BZ WBK–Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych Spółka Akcyjna nie tylko bardzo aktywnie włączyli się do naszej akcji „Dzieci listy piszą”, ale także wsparli finansowo nasze projekty organizacji warsztatów dla dzieci. Miał rację Bertolt Brecht mówiąc, że „Tylko z pomocą silnych można dopomóc słabym”.

lions

Lions Club Poznań Patria jest naszym dobrym i lojalnym Przyjacielem. To z jego inicjatywy u naszych podopiecznych stanęły regały pełne książek, a w ogrodzie wielki grill. Klub wyposażył też dzieci w przybory szkolne i opłacił ich korepetycje. Lionki z Patrii są zawsze gotowe do pomocy. Dziękujemy z całego serca!

pf-landrover

Ogromne podziękowania kierujemy do członków Grupy Miłośników Land Rrover’a, którzy przeprowadzili pełen emocji off road dla dzieci z Kosewa i przekazali im. mnóstwo fantastycznych gier planszowych. Za ogromne zaangażowanie dziękujemy w szczególności Chimkowi. Zamiast logotypu widzicie rysunek wykonany przez jednego z uczestników tego emocjonującego rajdu.

amazis

Dziękujemy grupie Amazis, zrzeszającej producentów warzyw i owoców, która w latach 2015-2016 niejednokrotnie podarowała dzieciom pyszne, świeże i zdrowe produkty.

tatuum

Firmie Tatuum – wiodącej marce odzieżowej – dziękujemy za przekazanie ubrań dla naszych podopiecznych.

avana

Firma Avana jest właścicielem ścianki wspinaczkowej w Kinepolis w Poznaniu. Dziękujemy za zorganizowanie zajęć ze wspinaczki, wsparcie instruktorów i mnóstwo świetnej zabawy dla dzieci podczas Dnia Przyjemności.

pf-pic

Aniu, dziękujemy za wielkie serce i ogromne wsparcie! Przekazane przez Ciebie rzeczy sprawiły dzieciakom mnóstwo radości!

LOGO BO

Dziękujemy firmie Banach Outsourcing za wspieranie działań fundacji.

masterkey

Dziękujemy firmie Masterkey Poznań, która dała nam super ofertę na założenie w mieszkaniach naszych podopiecznych niezawodnego, bezpiecznego i nowoczesnego systemu kluczowego! Razem zabezpieczamy przyszłość młodych ludzi startujących w dorosłość!

pf-cross-the-lime

Nasze logo zostało stworzone i zaprojektowane przez Cross The Lime, która oddała je nam na wyłączność i to zupełnie za darmo. Za takie wsparcie naszej Fundacji dziękujemy z całego serca!

pf-kordowiec

Naszą stronę główną ilustrują przepiękne zdjęcia autorstwa Andrzeja Kolbusza, niezwykle utalentowanego fotografa i właściciela chaty Kordowiec. Andrzeju – dziękujemy za optymistyczne, tchnące spokojem i wiarą zdjęcia!

Remmers_Logo_06-2016_RGB

Dziękujemy firmie Remmers za zorganizowanie zbiórki świątecznej i podarowanie naszym podopiecznym uśmiechu na Święta!