Pomoc finansowa od firmy Inseo

Czasem dobrze Tak po Prostu podziękować - za pomoc, bez której nie byłoby tak łatwo. W związku z tym chcemy wyróżnić Agencję INSEO (inseo.pl) z Wrocławia. Dziękujemy za darowiznę na rzecz naszej Fundacji.

Czytaj


Pomoc finansowa od firmy DIOLUT

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dziś pomoc finansową od firmy DIOLUT (https://diolut.pl/) gdzie sprzedawane są wysokiej jakości narzędzia do serwisów elektronicznych. To bardzo miłe – każde wsparcie pozwala nam z jeszcze większym zaangażowaniem realizować misję, jaką jest pomaganie Dzieciom.

Czytaj


Świąteczny obiad w Chrzypsku

Świąteczny obiad w Chrzypsku z Młodymi Wilkami. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, za cudownie wspólnie spędzony czas!

Czytaj


Zakończyć pasmo nieszczęść, zawalczyć o sprawność

Naszej Podopiecznej przyszło żyć z dziecięcym porażeniem mózgowym. Los postawił na jej drodze wiele dobrych ludzi, o wielkich sercach, którzy w tych trudnych chwilach byli przy Niej. Jednak potrzebna była jeszcze bardzo duża suma pieniędzy. Dzięki kwocie zebranej na Siepomaga, a także środkom przekazanym przez Fundację „Tak po prostu Fundacja Pomocy Dzieciom” oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Słupcy, operacja odbyła się zgodnie z planem: korekcja zaburzeń osiowych i dźwigowo-zależnych nóg -zakończona sukcesem! Parę godzin operacji i wielki ...

Czytaj


Zdecydowanie: nasze Kosy i Młode Wilki są najlepsze!

Zdecydowanie: nasze Kosy i Młode Wilki są najlepsze! Uśmiech trenera Sebastian jest jednoznaczny😁

Czytaj


Marzenia się spełniają!

Marzeniem Żanety, naszej podopiecznej z Domu Dziecka w Kosewie, było spotkać Natalię Kukulską i wręczyć jej namalowany przez siebie obraz. Udało się to zrealizować podczas koncertu w Poznaniu i dzięki ogromnej serdeczności, życzliwości i uprzejmości Pani Natalii Kukulskiej oraz Pani manager – Moniki Małyszek. Dziękujemy! Życzymy wielu sukcesów!

Czytaj


Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego na Osobowość Roku 2018 w Kategorii „Działalność Społeczna i Charytatywna”

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na Osobowość Roku 2018 w Kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna oddali głos na naszą Fundację. Dziękujemy za Waszą życzliwość i za wsparcie, które motywują nas do dalszej pracy i pozwalają wierzyć, że to, co robimy, jest dobre, słuszne i potrzebne. Dziękujemy Wam❣, a zwyciężczyni, pani Marta Klepka, gratulujemy :)

Czytaj


Nowa pralka i suszarka dla podopiecznych z Chrzypska Wielkiego

Po czym poznaje się przyjaciela? - Że nie odmawia pomocy. Takim właśnie naszym Przyjacielem jest Amica, która po raz kolejny nam pomogła i, tym razem, podarowała naszym podopiecznym z Chrzypska Wielkiego pralkę i suszarkę, które już dobrze służą dzieciom. AMICA przekazała także pełne wyposażenie kuchni, na zainstalowanie którego jeszcze czekamy... Dziękujemy❣💝

Czytaj


Nowe szafy do pokoi dzieci w Chrzypsku Wielkim

Nowe szafy do pokoi dzieci w Chrzypsku Wielkim. Bo w nowej, duuużej szafie łatwiej utrzymać porządek, prawda? No i w pięknych pokojach mieszka się ...pięknie, tak po prostu! :) Uwielbiamy spełniać marzenia :).

Czytaj


Ferie zimowe wychowanków Naszego Domu Chrzypsko Wielkie

Wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej NASZ DOM Chrzypsko Wielkie wyjechali na ferie zimowe do Ośrodka Wypoczynkowego "Zakopiec". Przesłali pozdrowienia i podziękowania wszystkim, dzięki którym się tam znaleźli ❤️

Czytaj