Wsparcie od firmy AFTERWEB

Chcielibyśmy podziękować wrocławskiej Agencji AFTERWEB (https://afterweb.pl/) za przekazanie darowizny na rzecz wychowanków ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, których wspieramy. Nasza Fundacja z radością otrzymuje takie wiadomości, a tym bardziej się nimi dzieli. Dziękujemy!

Czytaj


„Pociąg marzeń”!

Dzięki akcji Głosu Wielkopolskiego każdy może dorzucić się na wakacje dla Dzieci! Wystarczy przyłączyć się do „Pociągu marzeń”! Głos Wielkopolski zaprosił właśnie nas - TAK PO PROSTU Fundację Pomocy Dzieciom - do akcji z udziałem firm z naszego regionu, dzięki której nasi podopieczni pojadą na wakacje 🙂 Na różnych stronach gazety „jeździć” będzie specjalny, kolorowy pociąg, a na każdym z wagoników pojawi się logo sponsora. Tylko od darczyńców zależy ile wagoników uda się uzbierać! Głos Wielkopolski do współpracy zaprasza ...

Czytaj


Pomoc finansowa od firmy Inseo

Czasem dobrze Tak po Prostu podziękować - za pomoc, bez której nie byłoby tak łatwo. W związku z tym chcemy wyróżnić Agencję INSEO (inseo.pl) z Wrocławia. Dziękujemy za darowiznę na rzecz naszej Fundacji.

Czytaj


Pomoc finansowa od firmy DIOLUT

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dziś pomoc finansową od firmy DIOLUT (https://diolut.pl/) gdzie sprzedawane są wysokiej jakości narzędzia do serwisów elektronicznych. To bardzo miłe – każde wsparcie pozwala nam z jeszcze większym zaangażowaniem realizować misję, jaką jest pomaganie Dzieciom.

Czytaj


Świąteczny obiad w Chrzypsku

Świąteczny obiad w Chrzypsku z Młodymi Wilkami. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, za cudownie wspólnie spędzony czas!

Czytaj


Zakończyć pasmo nieszczęść, zawalczyć o sprawność

Naszej Podopiecznej przyszło żyć z dziecięcym porażeniem mózgowym. Los postawił na jej drodze wiele dobrych ludzi, o wielkich sercach, którzy w tych trudnych chwilach byli przy Niej. Jednak potrzebna była jeszcze bardzo duża suma pieniędzy. Dzięki kwocie zebranej na Siepomaga, a także środkom przekazanym przez Fundację „Tak po prostu Fundacja Pomocy Dzieciom” oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Słupcy, operacja odbyła się zgodnie z planem: korekcja zaburzeń osiowych i dźwigowo-zależnych nóg -zakończona sukcesem! Parę godzin operacji i wielki ...

Czytaj


Zdecydowanie: nasze Kosy i Młode Wilki są najlepsze!

Zdecydowanie: nasze Kosy i Młode Wilki są najlepsze! Uśmiech trenera Sebastian jest jednoznaczny😁

Czytaj


Marzenia się spełniają!

Marzeniem Żanety, naszej podopiecznej z Domu Dziecka w Kosewie, było spotkać Natalię Kukulską i wręczyć jej namalowany przez siebie obraz. Udało się to zrealizować podczas koncertu w Poznaniu i dzięki ogromnej serdeczności, życzliwości i uprzejmości Pani Natalii Kukulskiej oraz Pani manager – Moniki Małyszek. Dziękujemy! Życzymy wielu sukcesów!

Czytaj


Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego na Osobowość Roku 2018 w Kategorii „Działalność Społeczna i Charytatywna”

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na Osobowość Roku 2018 w Kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna oddali głos na naszą Fundację. Dziękujemy za Waszą życzliwość i za wsparcie, które motywują nas do dalszej pracy i pozwalają wierzyć, że to, co robimy, jest dobre, słuszne i potrzebne. Dziękujemy Wam❣, a zwyciężczyni, pani Marta Klepka, gratulujemy :)

Czytaj


Nowa pralka i suszarka dla podopiecznych z Chrzypska Wielkiego

Po czym poznaje się przyjaciela? - Że nie odmawia pomocy. Takim właśnie naszym Przyjacielem jest Amica, która po raz kolejny nam pomogła i, tym razem, podarowała naszym podopiecznym z Chrzypska Wielkiego pralkę i suszarkę, które już dobrze służą dzieciom. AMICA przekazała także pełne wyposażenie kuchni, na zainstalowanie którego jeszcze czekamy... Dziękujemy❣💝

Czytaj