Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego na Osobowość Roku 2018 w Kategorii „Działalność Społeczna i Charytatywna”

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na Osobowość Roku 2018 w Kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna oddali głos na naszą Fundację. Dziękujemy za Waszą życzliwość i za wsparcie, które motywują nas do dalszej pracy i pozwalają wierzyć, że to, co robimy, jest dobre, słuszne i potrzebne. Dziękujemy Wam❣, a zwyciężczyni, pani Marta Klepka, gratulujemy :)

Czytaj


Nowa pralka i suszarka dla podopiecznych z Chrzypska Wielkiego

Po czym poznaje się przyjaciela? - Że nie odmawia pomocy. Takim właśnie naszym Przyjacielem jest Amica, która po raz kolejny nam pomogła i, tym razem, podarowała naszym podopiecznym z Chrzypska Wielkiego pralkę i suszarkę, które już dobrze służą dzieciom. AMICA przekazała także pełne wyposażenie kuchni, na zainstalowanie którego jeszcze czekamy... Dziękujemy❣💝

Czytaj


Nowe szafy do pokoi dzieci w Chrzypsku Wielkim

Nowe szafy do pokoi dzieci w Chrzypsku Wielkim. Bo w nowej, duuużej szafie łatwiej utrzymać porządek, prawda? No i w pięknych pokojach mieszka się ...pięknie, tak po prostu! :) Uwielbiamy spełniać marzenia :).

Czytaj


Ferie zimowe wychowanków Naszego Domu Chrzypsko Wielkie

Wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej NASZ DOM Chrzypsko Wielkie wyjechali na ferie zimowe do Ośrodka Wypoczynkowego "Zakopiec". Przesłali pozdrowienia i podziękowania wszystkim, dzięki którym się tam znaleźli ❤️

Czytaj


Dzień Przyjemności dla mieszkańców Domu Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie

Dzień Przyjemności spełnił oczekiwania uczestników - mieszkańców Domu dla Dzieci i Młodzieży "Szansa" w Kosewie :). Dziękujemy naszym Przyjaciołom: restauracji Garaż i firmie Fordata Virtual Data Room za pomoc w jego organizacji :)

Czytaj


Zbiórka darów dla ubogich rodzin i byłych wychowanków placówek w Kołaczkowie i Kosewie

Dziękujemy wszystkim pracownikom i przyjaciołom CJO Kontakt za przyłączenie się do akcji zbiórki darów dla ubogich rodzin i byłych wychowanków placówek w Kołaczkowie i Kosewie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że Kontakt to nie tylko Szkoła Językowa, ale Wielka Szkoła Empatii. Dziękujemy!!! Dziękujemy za świąteczne dary od: Soda Hostel,Bio Family Market, PKO BP, Uczniom I Liceum Ogolnokształcącego w Poznaniu. Szczególne podziękowania kierujemy do przyjaciół i sąsiadów Asi i Mariusza Wilczyńskich. Bez Was nie było by tak słodko na ...

Czytaj


Warsztaty kulinarne

W sobotę odbyły się w Kosewie fantastyczne warsztaty kulinarne zorganizowane przez Aleksandrę Olejarz. Gwiazdą prowadzącą był wyśmienity kucharz- Kuba Korczak. Dziękujemy za cudowną atmosferę, serdeczność i ucztę dla podniebienia. Chcemy więcej!!! :))) Dziękujemy także wszystkim wspierającym przedsięwzięcie: Volvo Firma Karlik Poznań, Chameleon Media, Soda Hostel, Bio Family Market.

Czytaj


Zbiórka dla małych pacjentów z Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze

„Usłyszeć w potrzebie głos przyjaźni, jest najcudowniejszą rzeczą, jakiej może zaznać serce" (Charlotte von Schiller) Serdecznie dziękujemy wychowawcom i uczniom Szkoły Podstawowej im.Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach za zorganizowanie zbiórki zabawek, gier, materiałów edukacyjnych i szkolnych dla małych pacjentów z Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Dziękujemy za Waszą chęć czynienia dobra i otwarte serca! Malgorzacie Cieślewicz dziękujemy za dostarczenie zabawek do szpitala; ich ilość stanowiła nie lada wyzwanie! :)

Czytaj


Wigilia w Chrzypsku Wielkim

Wigilia w Chrzypsku Wielkim... Dla nas absolutnie wielkie przeżycie, wzruszenie, radość, - dziękujemy!

Czytaj


Dzieci listy piszą do Gwiazdora…

Nasza tradycyjna akcja powoli dobiega końca. Otrzymałyśmy ponad 50 listów, niektóre z ostrą samokrytyką ;), ale wszystkie z dziecięcymi marzeniami i z nadzieją... A ponieważ Gwiazdor wszystko widzi i wie, to dostrzegł, i docenił, prawdomówność dzieci i ich silne postanowienie poprawy. Więc te marzenia spełnia :). Wszystkim pomocnikom Gwiazdora dziękujemy; dzięki Wam jest jakoś piękniej...:)

Czytaj